KONST / Litografier / Färglitografi 13407065
nr 1340 7065
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 40x50cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:07:25
4/8 20:51:26
100 kr
10/8 11:24:19
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg